Godet murin me veturë - Bota Sot
Godet murin me veturë

Kronikë e zezë

Godet murin me veturë

Më: 4 mars 2018 Në ora: 09:48
ilustrim

Një person ka pësuar lëndime trupore në fshatin Piranë të Prizrenit, pasi i njëjti, derisa drejtonte automjetin e tij, ka humbur kontrollin dhe ka goditur një muri skaj rrugës.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar ngasësi, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat