Aksident te Konviktet - Bota Sot
Aksident te Konviktet

Kronikë e zezë

Aksident te Konviktet

Nga: B.S Më: 5 mars 2018 Në ora: 09:10
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh tek Konviktet në Prishtinë, përcjellë “Bota sot”.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa ende nuk dihet nëse ka te lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin. /BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat