Arrestohet për posedim më qese narkotikësh - Bota Sot
Arrestohet për posedim më qese narkotikësh

Kronikë e zezë

Arrestohet për posedim më qese narkotikësh

Nga: B.S Më: 5 mars 2018 Në ora: 10:00
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Qendrën Korrektuese në Lipjan është gjetur tek një i dyshuar posedim i paautorizuar i narkotikëve. Të njëjtit i janë konfiskuar pesë qese të vogla me substancë narkotike.

Në raportin e Policisë se Kosovës thuhet:

“Qendra Korrektuese-Lipjan 04.03.2018-10:46. Gjatë kontrollit në trup tek i dyshuari mashkull K/Shqiptar, janë gjetur dhe konfiskuar pesë qese të vogla me substancë të dyshuar narkotike. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt” transmeton “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test