Dy persona vjedhin 100 euro në një dyqan - Bota Sot
Dy persona vjedhin 100 euro në një dyqan

Kronikë e zezë

Dy persona vjedhin 100 euro në një dyqan

Më: 5 mars 2018 Në ora: 11:14
ilustrim

Policia e Kosovës raporton se në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë janë arrestuar dy persona të dyshuar pasi që të njëjtit kanë depërtuar me forcë në lokalin e ankuesit dhe kanë vjedhur arkën me 100 euro para.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat