349 kg hashash në Mallakastër, arrestohen 4 femra - Bota Sot
349 kg hashash në Mallakastër, arrestohen 4 femra

Kronikë e zezë

349 kg hashash në Mallakastër, arrestohen 4 femra

Më: 5 mars 2018 Në ora: 14:37
hashash

Policia e Fierit ka sekuestruar 349 kg kanabis sativa dhe ka arrestuar 5 persona, 4 prej të cilëve femra, në një operacion të zhvilluar në Mallakastër.

Të arrestuarit janë 24-vjeçari Gazment Allkaj, 41-vjeçarja L.J., 30-vjeçarja F.J., 47-vjeçarja O.J. dhe 31-vjeçarja .I.J. Arrestimi u bë pas informacioneve se në banesën e shtetasit Allkaj ishte në proces përpunimi një sasi kanabisi.

Në banesën në fshatin Çorush është 349 kg lëndë narkotike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test