Pasi ngacmon një femër arrestohet - Bota Sot
Pasi ngacmon një femër arrestohet

Kronikë e zezë

Pasi ngacmon një femër arrestohet

Më: 6 mars 2018 Në ora: 11:31
Ilustrim

Një I dyshuar është ndaluar pasi ka ngacmuar një person të gjinisë femer,dhe personi I njejte më vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Raporti I policisë:

Fshati Lubizhdë, Prizren 05.03.2018-08:28. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka ngacmuar viktimën femër K-Shqiptare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat