Gjakovë, arrestohen tre persona për marrje me prostitucion - Bota Sot
Gjakovë, arrestohen tre persona për marrje me prostitucion

Kronikë e zezë

Gjakovë, arrestohen tre persona për marrje me prostitucion

Më: 6 mars 2018 Në ora: 12:07
Ilustrim

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka raportuar se në Gjakovë ka arrestuar tre persona për veprën e marrjes me prostitucion.

Të dyshuarit, dy meshkuj dhe një femër, pas arrestimit nga Policia e Kosovës, janë dërguar në procedurë të shpejtë në Gjykatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat