Vjedhin para në Gjilan - Bota Sot
Vjedhin para në Gjilan

Kronikë e zezë

Vjedhin para në Gjilan

Më: 6 mars 2018 Në ora: 12:10
Ilustrim

Persona deri më tash të panjohur kanë depërtuar me forcë në kompaninë e një person në Gjilan dhe kanë vjedhur një shumë parash të gatshme.

Rasti ka ndodhur dje në ora 6.30, njofton sot Policia e Kosovës.

Njësit përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes. Me vendimin e prokurorit të shtetit rasti nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test