Në Bosnjë arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohet për vrasje - Bota Sot
Në Bosnjë arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohet për vrasje

Kronikë e zezë

Në Bosnjë arrestohet një shtetas i Maqedonisë, kërkohet për vrasje

Më: 6 mars 2018 Në ora: 12:42
Ilustrim

Një shtetas i Maqedonisë, i cili kërkohet për vrasje, është arrestuar në Bosnjë e Hercegovinë, nga policia kufitare në Vishegrad.

Bëhet fjalë për N.B, 43 vjeçarë dhe është arrestuar në momentin e tentimit të tij për të hyrë në Bosnjë e Hercegovinë, në vendkalimin kufitar në Uvac.

Bëhet e ditur se ai do të dorëzohet sot te organet përgjegjëse të Maqedonisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test