Vrasje në tentativë - Bota Sot
Vrasje në tentativë

Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë

Më: 7 mars 2018 Në ora: 10:07
Ilustrim

Pas një seancë gjyqësore në Pallatin drejtësisë tre të dyshuar në parkingun e veturave janë përlesh persona të gjinisë mashkullore. Dy nga të dyshuarit janë arrestuar derisa njeri nga ta ende gjendet në arrati. Më urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Raporti i policisë:

Pallati i Drejtësisë Hajvali 06.03.2018 – 16:10. Raportohet se pas një seance gjyqësore, në parking të veturave ka ardhur deri te përleshja ndërmjet tre të dyshuarve meshkuj K-shqiptarë. Njësia policore ka arritur të arrestojë dy të dyshuar dhe nga njëri ka konfiskuar një revole me tetë fishekë, ndërsa i dyshuari i tretë gjendet në arrati. Njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test