Helmohen në një hekurishte katër persona - Bota Sot
Helmohen në një hekurishte katër persona

Kronikë e zezë

Helmohen në një hekurishte katër persona

Nga: Bota sot Më: 7 mars 2018 Në ora: 10:20
Ilustrim

Katër persona janë helmuar në Fushë Kosovë derisa ishin duke punuar në një hekurishte,derisa helmimi ka ardh si pasojë e rrjedhës se klorit nga disa boca. Viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim derisa në vendin e ngjarjes kanë dal inspektoret sanitarë,percjell "Bota Sot"

Njoftimi i policisë:

Fushë Kosovë 06.3.2018 - 10:35. Raportohet se katër viktimat meshkuj K-Shqiptarë përderisa ishin duke punuar në një hekurishte janë helmuar nga klori i cili kishte rrjedhur nga disa boca të cilat i kishin blerë nga Ujësjellësi. Viktimat janë dërguar në QKUK, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë inspektorët sanitarë dhe ata komunalë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test