Sulm për borxh në Gjilan - Bota Sot
Sulm për borxh në Gjilan

Kronikë e zezë

Sulm për borxh në Gjilan

Më: 7 mars 2018 Në ora: 11:27
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi për shkak të një borxhi ka sulmuar një person tjetër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, mirëpo sipas raportit ditor të policisë gjatë kontrollimit të veturës së tij janë gjetur dhe konfiskuar substanca narkotike të llojit kokainë dhe disa substanca të tjera të llojit marijuanë.

Vetura e viktimës është konfiskuar, ndërsa pas intervistimit ai është liruar.

Të dyshuarit, pas intervistimit, me urdhër të prokurorit i është caktuar ndalimi policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test