Aksident te ish-Stacioni i Trenit, në gjendje të rëndë 30-vjeçarja - Bota Sot
Aksident te ish-Stacioni i Trenit, në gjendje të rëndë 30-vjeçarja

Kronikë e zezë

Aksident te ish-Stacioni i Trenit, në gjendje të rëndë 30-vjeçarja

Më: 7 mars 2018 Në ora: 20:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një 30-vjeçare ka mbetur e plagosur rëndë mbrëmjen e sotme pas një aksidenti të ndodhur pranë zonës së ish-Stacionit të Trenit.

Raportohet se 30-vjeçarja ka marrë dëmtime të rënda dhe është transportuar në spitalin e Traumës ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia ka shoqëruar personat që udhëtonin me mjetin që përplasi të renë.

Dyshohet se aksidenti ka ardhur për shkak të shpejtësisë tej normave të lejuara të mjetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test