Prangoset shqiptari në Selanik, policia i zbulon në makinë kokainë dhe… - Bota Sot
Prangoset shqiptari në Selanik, policia i zbulon në makinë kokainë dhe…

Kronikë e zezë

Prangoset shqiptari në Selanik, policia i zbulon në makinë kokainë dhe…

Më: 7 mars 2018 Në ora: 22:05
Ilustrim

Mbi 14 kilogramë marijuanë dhe kokainë janë sekuestruar gjatë një operacioni të fundit antidrogë në Itali, ku është arrestuar një shtetas shqiptar.

Shqiptari 35-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur është arrestuar në qendër të qyteti të Selanikut.

Gjatë operacionit policia greke sekuestroi 19 gram kokainë, 14 kg marijuanë, 2 peshore, 980 euro para cash në banesën e tij në qendrën e qytetit, në zonën e njohur si Sykeon.

Ndërkaq po punohet për të zbuluar persona të tjerë që kanë lidhje me 35-vjeçarin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test