Grabitje me armë në Korçë, dhunohen dy persona - Bota Sot
Grabitje me armë në Korçë, dhunohen dy persona

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në Korçë, dhunohen dy persona

Më: 7 mars 2018 Në ora: 22:19
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.

Nga informacionet e para mësohet se persona të maskuar dhe të armatosur, kanë grabitur dy persona që udhëtonin me një automjet.

Burimet bëjnë me dije se dy personat janë dhunuar dhe grabitur.

Agresorrët pasi i dhunuan u grabitën dhe automjetin, me të cilin u larguan nga vendi i ngjarjes.

Forca të shumta të policisë së Korçës ndodhen në vendin e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test