Skenderaj, lëndohen tetë persona në aksident - Bota Sot
Skenderaj, lëndohen tetë persona në aksident

Kronikë e zezë

Skenderaj, lëndohen tetë persona në aksident

Më: 8 mars 2018 Në ora: 11:34
Ilustrim

Policia e Kosovës bënë të ditur se për një aksident trafiku që ka ndodhur në mes të dy veturave në Skenderaj.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tetë persona, pesë meshkuj dhe tri femra dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test