Arrestohet një person për fajde - Bota Sot
Arrestohet një person për fajde

Kronikë e zezë

Arrestohet një person për fajde

Më: 8 mars 2018 Në ora: 11:37
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në rrugën “Murat Hasani”, në Mitrovicë pasi që i njëjti kishte shkuar në shtëpinë e ankuesit dhe i kishte kërkuar një borxh, të cilin e kishte djali i tij.

 I dyshuari kishte kërkuar një shumë më të madhe se borxhi që i kishte, përndryshe kishte kërkuar t’ia lironte shtëpinë. 

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test