Aksident me fatalitet në magjistralen Gjilan – Ferizaj - Bota Sot
Aksident me fatalitet në magjistralen Gjilan – Ferizaj

Kronikë e zezë

Aksident me fatalitet në magjistralen Gjilan – Ferizaj

Më: 8 mars 2018 Në ora: 13:30
Foto nga vendi i ngjarjes

Një person ka humbur jetën në  një aksident trafiku, mes një motoçiklete dhe një veture në magjistralen Gjilan-Ferizaj.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për këtë rajon, Ismet Hashani.

Sipas tij, dyshohet edhe për dy të lënduar, por nuk dihet akoma shkalla e dëmtimit që kanë pësuar, ndërsa njësitet policore janë në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet për shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test