Kufoma e dekompozuar që u gjet në kanal ne Fier, dalin detajet e frikshme - Bota Sot
Kufoma e dekompozuar që u gjet në kanal ne Fier, dalin detajet e frikshme

Kronikë e zezë

Kufoma e dekompozuar që u gjet në kanal ne Fier, dalin detajet e frikshme

Më: 9 mars 2018 Në ora: 01:07
ilustrim

Zbulohen të tjera detaje të trishta per kufomen e dekompozuar qe u gjet sot ne Fier, qe dyshohet se eshte vrare nje vit me pare.

Kufoma ishte ne një kanal ne rrugën që të çon në nje fshat të Fierit. Mësohet se hetimet janë kryer për zbulimin e vendndodhjes se personave qe janë denoncuar nga familjaret si të zhdukur. Në këtë rast, bazuar ne informacione operative, ka pasur dyshime se një person i denoncuar nga familjaret si i zhdukur ne muajin qershor të vitit te kaluar mund te ishte vrarë.

Mesohet se falë hetimeve speciale janë siguruar të dhëna për vendodhjen e mundshme të eshtrave të nje personi te zhdukur rreth 9 muaj me parë, që mendohet të jete i seksit mashkull, rreth 34-35 vjeç. Gjithashtu, mësohet se gjatë dy ditëve të fundit janë shoqëruar persona që mund të kenë dijeni mbi ngjarjen si edhe një person që mund të jetë i përfshirë në të.

Eshtrat gjendeshin të mbështjella me një batanije dhe brenda kanalit u gjet edhe një valixhe. Nga kqyrja paraprake dyshohet se viktima është qëlluar me mjete prerëse dhe trupi mund te jetë gjymtuar. Eshtrat janë gjetur në disa pjesë të kanalit dhe tashmë pritet qe policia të dalë edhe në versionin e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test