Arrestohen dy persona për marihuanë - Bota Sot
Arrestohen dy persona për marihuanë

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona për marihuanë

Nga: Bota Sot Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në  Shtime  janë arrestuar dy persona për posedim i substancave narkotike.

"Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, pasi që tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 0.68 gram”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

 Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit  janë liruar në procedurë të  rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test