Kapen me marihuanë, arrestohen dy persona - Bota Sot
Kapen me marihuanë, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Kapen me marihuanë, arrestohen dy persona

Nga: Bota Sot Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:30
Ilustrim

Polica e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Ramadan  Reka” në  Ferizaj janë arrestuar dy persona pasi që iu është gjetur  narkotike e llojit marihuanë.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, pasi që tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 2.39  gram”, thuhet në njoftimin e Policsë së Kosovës.

Kurse, me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit  janë liruar në procedurë të  rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test