Zjarr në një pallat në Durrës, dy të moshuar brenda - Bota Sot
Zjarr në një pallat në Durrës, dy të moshuar brenda

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Zjarr në një pallat në Durrës, dy të moshuar brenda

Më: 17 mars 2018 Në ora: 12:48
Durrës

Një zjarr ka shpërthyer brenda një aparlamenti në Durrës. 

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë me shpejtësi dhe kanë arritur të nxjerrin jashtë dy të moshuar.

Nuk dihet gjendja e tyre, por njeri nga zjarrfikësit është lënduar dhe është dërguar në spital.

Apartamenti ku ra zjarri ishte tek banesat sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test