Ankohet se ia vjedhin fishekët e revoles - Bota Sot
Ankohet se ia vjedhin fishekët e revoles

Kronikë e zezë

Ankohet se ia vjedhin fishekët e revoles

Më: 18 mars 2018 Në ora: 13:58
Ilustrim

Një person nga fshati Krstovc i Pejës, ka njoftuar Policinë e Kosovës se persona të dyshuar me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij me ç’ rast i kanë vjedhur një karikator me katërmbëdhjetë fishek të revoles, dhe gjesende tjera.

Rasti mbetet nën hetime policore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test