Skandal, efektivët e policisë rrahin minorenin në Kavajë... për “qejf”! - Bota Sot
Skandal, efektivët e policisë rrahin minorenin në Kavajë... për “qejf”!

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Skandal, efektivët e policisë rrahin minorenin në Kavajë... për “qejf”!

Më: 18 mars 2018 Në ora: 23:03
Ilustrim

Dy efektivë të policisë dhe një mik i tyre civil kanë rrahur një 16 vjeçar në qytetin e Kavajës pa asnjë lloj arsye.

Denoncimin e skandalit e ka bërë vetë 16 vjeçari, i cili ka dërguar dhe një foto e cila tregon shenjat në fytyrën e tij. Publikimin e skandalit e ka bërë përmes llogarisë së tij në rrjetin social, ish kryeministri Sali Berisha.

Për më tepër lexoni vetë fjalët e 16 vjeçarit dhe foton:

Image

Kriminele me uniformen e narkopolicit torturojne 16 vjeçarin ne Kavaje!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e te riut dixhital. sb

“jam nje qytetar i kavajes edhe sot me ndodhi nje gje shum e tmershme duke shikuar ndeshjen ne stadium edhe duke pare ndeshjen nje polic po me provokonte disa here pastaj ndeshja mbaroi edhe duke ikur per shtepi me nje shokun tim vijme dy makina dhe zbresin dy police me uniforme dhe nje civil dhe filluan te me rrifnin ne mes te rruges jam 16 vjec cesht ky shtet qe rreh minorene ne mes te rruges”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test