Tre të arrestuar në Mitrovicë, sulmuan punëtorët e KEDS-it - Bota Sot
Tre të arrestuar në Mitrovicë, sulmuan punëtorët e KEDS-it

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Tre të arrestuar në Mitrovicë, sulmuan punëtorët e KEDS-it

Më: 22 mars 2018 Në ora: 11:32
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Mitrovicë janë arrestuar tre të dyshuar/shqiptarë, pasi kanë sulmuar në vendin e punës dy punëtorë të KEDS-it.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi kanë sulmuar në vendin e tyre të punës dy viktima punëtor të KEDS-it, meshkuj K/Shqiptarë. Pas intervistimit me vendimin e prokurorit të dyshuarit janë liruar”, thuhet në raportin 24 orësh dërguar mediave.

Rasti është cilësuar si sulm ndaj personit zyrtar dhe asgjësim i pasurisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test