Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16) - Bota Sot
Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16)

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Vetura godet lopën dhe i heq kokën (Pamje të rënda +16)

Më: 14 prill 2018 Në ora: 20:48
Ilustrim

Një veturë derisa po qarkullonte në fshatin Reqan të Mitrovicës është ndeshur me një kafshë.

Në  fotot e Indeksonline, shihet se pas goditjes së rëndë nga vetura, lopës i është këputur koka nga trupi.

Klikoni KËTU për t'i parë fotot. (Kujdes pamje të rënda)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test