Arrestohet për tentim vrasje - Bota Sot
Arrestohet për tentim vrasje

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Arrestohet për tentim vrasje

Më: 15 prill 2018 Në ora: 11:45
ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi ditë më parë kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Nga i dyshuari janë konfiskuar një mjetë i mprehtë në formë të sëpatës, një armë e ftohët –thikë, e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, si dhe janë konfiskuar dy qese të vogla dyshohet të jetë substancë narkotike e llojit “Marihuanë”.

Pas intervistimit me vendimin e prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test