Veturë e vjedhur - Bota Sot
Veturë e vjedhur

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Veturë e vjedhur

Më: 15 prill 2018 Në ora: 12:11
Ilustrim

Ankuesi mashkull K/Rome, ka raportuar se persona të pa njohur i kanë vjedhur veturën e tij me targa RKS.

Nuk dihet vlera e veturës se vjedhur. Njesitet policore jan ne kerkim te veterues dhe personit te dyshuar.

Ngjarja ka ndodhur në Obiliq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test