Aksident trafiku me lëndime - Bota Sot
Aksident trafiku me lëndime

Kronikë e zezë

Aksident trafiku me lëndime

Më: 15 prill 2018 Në ora: 12:14
Ilustrim

Raportohet aksident trafiku me përfshirjen e një automjet me vozitës femër K/Shqiptare, dhe një Motoçiklete me vozitës mashkull K/Shqiptar.

Lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti, i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ku gjendja e tij shëndetësore sipas mjekut kujdestar është e rëndë. Me vendimin e Prokurorit rasti mbetet në hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test