Sulmon fizikisht vëllain - Bota Sot
Sulmon fizikisht vëllain

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Sulmon fizikisht vëllain

Më: 15 prill 2018 Në ora: 12:18

Pas një mosmarrëveshje lidhur me shfrytëzimin e traktorit pronë e përbashkët e familjes, i dyshuari mashkull K/turk, ka sulmuar fizikisht vëllain e tije mashkull K/turk.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal-Prizren., ku sipas mjekut kujdestar viktima ka lëndime të lehta trupore. Me vendimin e Prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Policia sekuestron një pistoletë të tipit “Zastava”

Njësia policore gjatë kontrollimit tek i dyshuari mashkull K-shqiptar, ka gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e llojit “Zastava”, me tetë fishek.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.             

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test