Arrestohet për vjedhje të biçikletës - Bota Sot
Arrestohet për vjedhje të biçikletës

Kronikë e zezë

Arrestohet për vjedhje të biçikletës

Më: 15 prill 2018 Në ora: 12:19
Ilustrim

Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar se person-a të pa njohur i kanë vjedhur Biçikletën në vlerë 100 €.

Pas një pune operative është identifikua dhe arrestuar  i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili ka pranuar veprën e kryer. Pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, i dyshuari  ndalohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test