Maskat grabisin një veturë dhe një shumë parash - Bota Sot
Maskat grabisin një veturë dhe një shumë parash

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Maskat grabisin një veturë dhe një shumë parash

Më: 15 prill 2018 Në ora: 12:22
Ilustrim

Viktima mashkull K-shqiptar, ka raportuar se dy persona të panjohur e të maskuar e kishin sulmuar fizikisht duke i grabitur nga oborri veturën e llojit “Opel”, me targa vendore, si dhe para të gatshme në vlerë 4000 €. Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Njësia policore ka arrit të gjejë veturën e cila ishte e braktisur. Rasti është duke u hetuar .            

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test