‘Maskat’ ia grabisin veturën dhe parat - Bota Sot
‘Maskat’ ia grabisin veturën dhe parat

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

‘Maskat’ ia grabisin veturën dhe parat

Më: 15 prill 2018 Në ora: 15:31
Grabitje

Dy persona të panjohur e të maskuar e kanë sulmuar fizikisht një tjetër në fshatin Kqiq i Madh të Mitrovicës, duke i grabitur nga oborri veturën e llojit “Opel”, me targa vendore, si dhe para të gatshme në vlerë 4000 euro.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Njësia policore ka arrit të gjejë veturën e cila ishte e braktisur. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test