Të shtëna në mes të Tiranës, dy pasagjerë qëllohen me armë në makinë.. - Bota Sot
Të shtëna në mes të Tiranës, dy pasagjerë qëllohen me armë në makinë..

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Të shtëna në mes të Tiranës, dy pasagjerë qëllohen me armë në makinë..

Më: 15 prill 2018 Në ora: 16:08
ilustrim

Raportohet për të shtëna armësh në bulevardin “Bajram Curri”.

Bëhet më dije se shtetasi me iniciale E.D., 32 vjecc ka qëlluar në drejtim të një makine tip “Ford”.

Mësohet se në makinë ndodheshin shtetasit K.M. dhe L.M., prej të cilëve nuk ka të lënduar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 5:00 të mëngjesit të ditës së sotme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test