Tragjedi në Shkup: Humb jetën Xhelil Veseli, student 21 vjeçar - Bota Sot
Tragjedi në Shkup: Humb jetën Xhelil Veseli, student 21 vjeçar

Kronikë e zezë

Tragjedi në Shkup: Humb jetën Xhelil Veseli, student 21 vjeçar

Më: 15 prill 2018 Në ora: 17:15
Xhelil Veseli

Një tragjedi ka ndodhur sot në Shkup, kurse viktimës është Xhelil Veseli 21 vjeçar. Sipas informatave të para të policisë, ai ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga rryma.

Xhelil Veseli ka qenë student në Universitetin e Shkupit.

Vdekja e tij ka shkaktuar dhimbje të madhe, si te familjarët, poashtu edhe te shokët, kolegët dhe arsimtarët e profesorët e tij të cilët e kanë njohur si djalë mw virtyte intelektuale e morale.

“Me pikëllim dhe dhembje të thellë mora lajmin për ndarjen nga nee ish nxënësin Xhelilin, i shpreh ngushellime familjes, shokëve, kolegëve dhe të gjithë dashamirëve të tjerë, inshaAllah Zoti e gradon me xhennet…”, ka shkruar një arsimtar i tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test