Aksident në Vlorë - Bota Sot
Aksident në Vlorë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Aksident në Vlorë

Më: 16 prill 2018 Në ora: 08:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur dje në qytetin e Vlorës, ku dy persona mbetën të plagosur.

Aksidenti ndodhi përgjatë bulevardit “Ismail Qemali” në afërsi të parkut “Rinia”, ku një makinë tip BMW me targa AA556TB është përplasur me një furgon policie.

Në pamjet e publikuar nga kamerat e sigurisë nga ‘flashnews.info’ shihet momenti kur makina tip BMW vjen me shpejtësi dhe përplaset me furgonin e policisë.

Të plagosur mbetën një punonjës policie dhe shoferi i mjetit tip BMW.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test