Pengon policin gjatë detyrës, arrestohet - Bota Sot
Pengon policin gjatë detyrës, arrestohet

Kronikë e zezë

Pengon policin gjatë detyrës, arrestohet

Nga: N.H Më: 16 prill 2018 Në ora: 10:34
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se është arrestuar i dyshuari mashkull në fshatin Gllarevë të Klinës, pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policorë gjatë shqiptimit të një gjobë, përcjellë “Bota sot”.

Në raportin 24 orësh thuhet se, me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë:

Fshati Gllarevë, Klinë 15.04.2018 – 16:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-shqiptar, pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policorë gjatë shqiptimit të një gjobe. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test