Arrestohet një person në Pejë - Bota Sot
Arrestohet një person në Pejë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Arrestohet një person në Pejë

Nga: N.H Më: 16 prill 2018 Në ora: 10:45
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se fshatin Breskovik të Pejës, ditën e djeshme rreth orës 13:00, është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor, përcjellë “Bota sot”.

Sipas PK-së, e urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

Fshati Breskovik, Pejë 15.04.2018 - 13:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test