I dehur rrah gruan dhe vajzën - Bota Sot
I dehur rrah gruan dhe vajzën

Kronikë e zezë

I dehur rrah gruan dhe vajzën

Më: 16 prill 2018 Në ora: 10:56
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar një serb në Zveçan pasi që kishte sulmuar bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Vajza kishte marrë lëndime të lehta trupore ku kishte marrë trajtim mjekësore. I dyshuari ka qenë nën ndikimin e alkoolit. Rasti duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test