Përplaset motoçiklisti me një veturë në autostradën Tetovë-Shkup - Bota Sot
Përplaset motoçiklisti me një veturë në autostradën Tetovë-Shkup

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Përplaset motoçiklisti me një veturë në autostradën Tetovë-Shkup

Më: 16 prill 2018 Në ora: 16:22
Ilustrim

Mbrëmë rreth orës 01.00 në autostradën Tetovë-Shkup, afër fshatit Zhelinë, është përplasur një motoçikletë pa targa, i cili pa leje për vozitje është vozitur nga S.I.(25) nga fshati Rogle, Tetovë dhe veturës (Audi A4) me targa nga Shkupi, e drejtuar nga Xh.I.(51) nga fshati Gërcec, Shkup.

Gjatë përplasjes është lënduar motoçiklisti, i cili me veturën e njëjtë është dërguar dhe mbajtur në Spitalin Klinik në Tetovë.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB-së në Tetovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test