Një tjetër ndërtesë në Tetovë po digjet - Bota Sot
Një tjetër ndërtesë në Tetovë po digjet

Kronikë e zezë

Një tjetër ndërtesë në Tetovë po digjet

Më: 16 prill 2018 Në ora: 18:07

Shkak i oxhakut ndonëse ka nisur të ngrohet moti, një tjetër ndërtesë po digjet për momentin në qytetin e Tetovës.

Për momentin zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe po luftojnë me zjarrin ndërkohë që nuk ka informacione se cilat janë shkaqet kryesore të zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test