Ia marrin veturën dhe nuk ia kthejnë më - Bota Sot
Ia marrin veturën dhe nuk ia kthejnë më

Kronikë e zezë

Ia marrin veturën dhe nuk ia kthejnë më

Më: 17 prill 2018 Në ora: 10:56
Ilustrim

Policia ka arrestuar dy persona në fshatin Shkabaj pasi që të njëjtit një personi tjetër ia kanë marr veturën në shfrytëzim duke mashtruar dhe keqpërdorur besimin.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test