Aksident në Pejë, lëndohet këmbësori - Bota Sot
Aksident në Pejë, lëndohet këmbësori

Kronikë e zezë

Aksident në Pejë, lëndohet këmbësori

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2018 Në ora: 10:59
Ilustrim

Një person është lënduar dje në një aksident trafiku në Pejë.

Policia raporton se i dyshuari mashkull, derisa drejtonte veturën e tij nga pakujdesia ka goditur këmbësorin duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test