Dërgohet në mbajtje për posedim të marihuanës - Bota Sot
Dërgohet në mbajtje për posedim të marihuanës

Kronikë e zezë

Dërgohet në mbajtje për posedim të marihuanës

Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:06
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në Lagjen Dardania në Gjilan për posedim të marihuanës.

“Lagjja Dardania, Gjilan 16.04.2018-20:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar ne mbajtje”, shkruan raporti policor 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test