Mjet i dyshimtë në Drenas - Bota Sot
Mjet i dyshimtë në Drenas

Kronikë e zezë

Mjet i dyshimtë në Drenas

Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:08
Ilustrim

Një mjet i dyshuar është gjetur dje në ora 12:14 në Sankovc të Drenasit.

Ankuesi mashkull ka raportuar se përderisa ishe duke punuar në oborrin e shtëpisë, ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes ndërsa njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR –it kanë tërhequr mjetin e dyshuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test