Policia aksion në Forinë të Gostivarit, ka të arrestuar - Bota Sot
Policia aksion në Forinë të Gostivarit, ka të arrestuar

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Policia aksion në Forinë të Gostivarit, ka të arrestuar

Më: 19 prill 2018 Në ora: 11:28

Policia ka burgosur gjashtë valltare në një objekt hotelierik në fshatin Forinë të Gostivarit.

Siç theksojnë nga MPB, bëhet fjalë për një person nga Shqipëria dhe pesë nga Maqedonia. Ndalimi i tyre është bërë gjatë 24 orëve të fundit, pas kontrollimit të objektit, nën pronësi të personit me iniciale R.B nga Dobërdolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test