Tre meshkuj i zënë pritë dhe dhunojnë pranë shtëpisë 20-vjeçaren në Tiranë - Bota Sot
Tre meshkuj i zënë pritë dhe dhunojnë pranë shtëpisë 20-vjeçaren në Tiranë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Tre meshkuj i zënë pritë dhe dhunojnë pranë shtëpisë 20-vjeçaren në Tiranë

Më: 20 prill 2018 Në ora: 19:29
ilustrim

Një 20 vjeçare është dhunuar nga tre meshkuj, pranë rrugicës së shtëpisë së saj.

Shtetasit E.K, L.K dhe M.K, vjeç 62, 57 e 31, banues në Tiranë, tek Fusha e Aviacionit, pranë rrugicës së banesës së shtetases K.P., kanë ushtruar dhunë ndaj të resë, ndërsa nuk dihen arsyet.

Materialet i janë referuar Prokurorisë së Tiranës.

Njoftimi i policise: 

Më datë 19.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për shtetasit E.K, L.K dhe M.K, vjeç 62, 57 e 31, banues në Tiranë, pasi te ish-fusha e Aviacionit, pranë rrugicës së banesës, kanë goditur shtetasen K.P, vjeç 20, banuese në Tiranë. Neni 90 i Kodit Penal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test