Shpërthim në banesën e zyrtarit të Burgjeve, dyshohet për shkak të detyrës - Bota Sot
Shpërthim në banesën e zyrtarit të Burgjeve, dyshohet për shkak të detyrës

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Shpërthim në banesën e zyrtarit të Burgjeve, dyshohet për shkak të detyrës

Më: 20 prill 2018 Në ora: 22:42
ilustrim

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në oborrin e shtëpisë së shtetasit Nazmi Demirxhiut në fshatin Ahmetaq të Fushë Krujës.

Nazmi Demirxhiu mësohet se është Drejtor i Paraburgimit në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve dhe shpërthimi dyshohet të ketë lidhje me detyrën e tij.

Nga shpërthimi nuk ka pasur të lênduar, por e gjithë familja që ka qenë në banesë është përfshirë në panik e pasiguri për jetën.

Lënda plasëse është hedhur nga jashtë në drejtim të banesës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test