Tetovë, një motoçiklist 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar - Bota Sot
Tetovë, një motoçiklist 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Tetovë, një motoçiklist 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar

Më: 22 prill 2018 Në ora: 10:14
ilustrim

Dje rreth orës 17:00 në rrugën “Gjoce Stojçevski” të Tetovës, një motoçikletë e vozitur pa leje nga një 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar, pastaj i ka rënë edhe një veture “mercedes” në pronësi të N.A.

Fëmija i lënduar dhe motoçiklisti janë dërguar ne Spitalin e Tetovës ku u është ofruar ndihmë.

Shkak i aksidentit, sipas ekspertizës është shpejtësia e lartë. /Dje rreth orës 17:00 në rrugën “Gjoce Stojçevski” të Tetovës, një motoçikletë e vozitur pa leje nga një 17-vjeçar e ka goditur një fëmijë 7-vjeçar, pastaj i ka rënë edhe një veture “mercedes” në pronësi të N.A.

Fëmija i lënduar dhe motoçiklisti janë dërguar ne Spitalin e Tetovës ku u është ofruar ndihmë.

Shkak i aksidentit, sipas ekspertizës është shpejtësia e lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test