Policia sekuestron marihuanë në fshatin Zllatar - Bota Sot
Policia sekuestron marihuanë në fshatin Zllatar

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Policia sekuestron marihuanë në fshatin Zllatar

Nga: Bota Sot Më: 22 prill 2018 Në ora: 11:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin  Zllatar të Prishtinës është gjetur marihuanë.

“Gjatë kontrollit te i dyshuari mashkull K/Shqiptar, është gjetur dhe sekuestruar  një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 8.2gram. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Ndërsa, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test